Przewiń

O NAS

"Dobry Klimat Music Band" - projekt kierowany do miłośników genialnej zabawy z klasą!

***

      Zespół Dobry Klimat Music Band to czteroosobowy skład pełen energii i pasji. Występujemy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna i nietuzinkowa oprawa muzyczna oraz konferansjerska. 

      Ciekawe, barwne występy, świetne wokale oraz niezwykle przystępne ceny usług przykuły uwagę już wielu klientów od momentu kiedy zespół został założony.

      Świetna muzyka w różnych aranżacjach, bogaty repertuar, ciekawa prezencja to nie wszystko co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

      Dysponujemy szerokim i atrakcyjnym zapleczem technicznym, które wliczone jest już w cenę każdego występu. O miły dla ucha odbiór serwowanej muzyki dba profesjonalne nagłośnienie. Oświetlenie sceniczne - to, co zdecydowanie nas wyróżnia na tle innych zespołów coverowych. W naszych zasobach znajduje się około 30 skoordynowanych źródeł światła, które rozmieszczane są na statywach oraz konstrukcjach aluminiowych tworząc ciekawe tło sceniczne i inne efekty.

     Oprawa wizualna, jaką proponuje zespół Dobry Klimat zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, dodając przy tym koncertowych wrażeń i ogromną dawkę porządnej imprezowej atmosfery.

     Angaż naszego zespołu to również prowadzenie imprezy przez konferansjera/wodzireja. Jego błyskotliwy humor oraz znakomite obycie ze sceną są już szeroko znane i sprawdzone na wielu tego typu uroczystościach.

 

 

 

 

 

 

 Bardzo byśmy chcieli byście nie widzieli poniższych wersów, jednak jeszcze bardziej chcieliśmy tego byście do Nas trafili, to po części właśnie ich zasługa!
zespół na wesele Warszawa zespół na wesele Łódź zespół na wesele łódzkie zespół na wesele mazowieckie zespół na wesele śląskie zespół na wesele Piotrków zespół na wesele Bełchatów zespół na wesele Radomsko zespół na wesele Piotrków Trybunalski event Warszawa event Łódź event Katowice zespół na wesele z wodzirejem zespół muzyczny z konferansjerem zespół na wesele z konferansjerem firmowy event


Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca


zespół muzyczny łódzkie

,

zespół muzyczny mazowieckie

,

zespół muzyczny śląskie

,

zespół muzyczny Piotrków

,

zespół muzyczny Bełchatów

,

zespół muzyczny Łódź

,

zespół muzyczny Pabianice

,

zespół muzyczny TomaszówOpinie:

Ja od 1996r zajmuje się filmowaniem głównie są to wesela. Dźwięk w każdym filmie to 80% sukcesu, albo porażki.

W przypadku kapeli Dobry Klimat Music Band do genialnego dźwięku dochodzi jeszcze gra świateł, nie jest to durne błyskanie ale natężenie orazbarwa śwaitła zmienia się w zależności od utwory, tworząc Dobry Klimat. Dobry Klimat Music Band to profesjonaliści których polecam a każdego chętnego zapraszam do studia na odsłuchanie ich możliwości.
Ocena: 5 z 5

zobacz referencje
Projektowanie stron internetowych Master-NET | 79041 odwiedzin