Przewiń

O NAS

"Dobry Klimat Music Band" - projekt kierowany do miłośników genialnej zabawy z klasą!

***

      Zespół Dobry Klimat Music Band to czteroosobowy skład pełen energii i pasji. Występujemy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna i nietuzinkowa oprawa muzyczna oraz konferansjerska. 

      Ciekawe, barwne występy, świetne wokale oraz niezwykle przystępne ceny usług przykuły uwagę już wielu klientów od momentu kiedy zespół został założony.

      Świetna muzyka w różnych aranżacjach, bogaty repertuar, ciekawa prezencja to nie wszystko co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

      Dysponujemy szerokim i atrakcyjnym zapleczem technicznym, które wliczone jest już w cenę każdego występu. O miły dla ucha odbiór serwowanej muzyki dba profesjonalne nagłośnienie. Oświetlenie sceniczne - to, co zdecydowanie nas wyróżnia na tle innych zespołów coverowych. W naszych zasobach znajduje się około 30 skoordynowanych źródeł światła, które rozmieszczane są na statywach oraz konstrukcjach aluminiowych tworząc ciekawe tło sceniczne i inne efekty.

     Oprawa wizualna, jaką proponuje zespół Dobry Klimat zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, dodając przy tym koncertowych wrażeń i ogromną dawkę porządnej imprezowej atmosfery.

     Angaż naszego zespołu to również prowadzenie imprezy przez konferansjera/wodzireja. Jego błyskotliwy humor oraz znakomite obycie ze sceną są już szeroko znane i sprawdzone na wielu tego typu uroczystościach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca


zespół muzyczny łódzkie

,

zespół muzyczny mazowieckie

,

zespół muzyczny śląskie

,

zespół muzyczny Piotrków

,

zespół muzyczny Bełchatów

,

zespół muzyczny Łódź

,

zespół muzyczny Pabianice

,

zespół muzyczny TomaszówOpinie:

Bardzo dziękujemy za wspaniałe wesele oraz poprawiny. Było tak jak sobie wymarzyliśmy czyli cudownie :))

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną !!

Paulina i Jarek Szczęśliwe Małżeństwo od soboty 1.08.2015
Ocena: 5 z 5

zobacz referencje
Projektowanie stron internetowych Master-NET | 31556 odwiedzin